Prodej penzionu 800 m², Oslnovice

Prodej komerce
2 999 000 Kč

Prodej rekreačního areálu na Vranovské přehradě, lokalita Chmelnice. Detailní informace
Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi rozsáhlý rekreační areál ve vyhledávané turisticko-rekreační oblasti na Vranovské přehradě.
Areál se skládá ze dvou samostatných budov (spodní budova stravovací a společenská, horní budova ubytovací) nacházející se v bezprostřední blízkosti (cca 100 m) levého břehu po toku přehradní nádrže, v malebné zátoce s neopakovatelným výhledem na zříceninu hradu Cornštejn, v rekreační oblasti Chmelnice, jedné z nejmalebnějších a nejromantičtějších částí Vranovské přehrady.
Vnitřní prostor restaurace pojme až sto návštěvníků, na venkovní zahrádce se může usadit až čtyřicet lidí, další atraktivní plocha v této budově slouží jako Music bar, kde je možno pořádat nerušeně diskotéky, zábavy, rauty a rodinné oslavy. Samozřejmostí jsou dostatečně prostorné skladovací a garážové plochy.
Ubytování je zajištěno v samostatné ubytovací budově, která se nachází nad budovou provozní a která s 23 pokoji - veškeré jsou pro 4 osoby a které nabízí jedno dvojlůžko a jednu dvoupatrovou postel umožní nerušeně trávit dovolenou. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení tj. WC a sprchový kout.
Budovy jsou v dobrém technickém stavu a nevyžadují zásadní stavebně technické úpravy. Nachází se na pozemcích jiných vlastníků s dlouhodobě uzavřenou nájemní smlouvou na částku 20.000,- Kč/rok.
Vzhledem ke skutečnosti, že turistika v České republice je na vzestupu, jedná se dle našeho názoru o výbornou investici do budoucnosti.

Další informace

Nalezli jsme 3 podobných nemovitostí reality Oslnovice

2 999 000 Kč
Oslnovice, okres Znojmo
 
620 000 Kč
,Oslnovice, okres Znojmo
40 m2
620 000 Kč
Oslnovice, okres Znojmo
35 m2

Kompletní výsledky hledání » reality Oslnovice.

Přibližná poloha

Oslnovice, okres Znojmo, Jihomoravský kraj, Česko

Zobrazit reality Oslnovice na mapě.

Kontakt

Telefon

+420 723 627 276