Tento inzerát byl deaktivován 14. 7. 2018 22:28:30
Pokračujte na Prodej bytu 3+1 Ostrava.

Byt 3+1 v OV, 65 m2, Ostrava-Zábřeh, Výškovická

Prodej bytu 3+1
1 550 000 Kč
Celková plocha: 65 m2

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme ke koupi byt v osobním vlastnictví o dispozici 3+1 a celkové výměře 65 m2. Byt se nachází na ul. Výškovická v Ostravě - Zábřehu, v III.NP/XIII.NP, v panelovém domě.
Ze vstupní chodby jsou dveře do tří pokojů, dále na toaletu a do koupelny. Ze zadního pokoje vede průchod do kuchyně s balkónem.
Byt prošel zdařilou rekonstrukcí, která jej velmi prosvětlila. Jsou zde nové rozvody elektřiny, vody, plynu, odpadů. Dále nové, na zakázku vyrobené, dveře z jasanového dřeva s jemnou lakovanou politurou v nadčasovém elegantním vzhledu, nově položeny obklady i podlahy. Na podlahách obytných místností a chodby je plovoucí podlaha, v koupelně a na toaletě je dlažba. Byla vyměněna okna. Kuchyně je vybavena kvalitní značkovou italskou kuchyňskou linkou, včetně vestavěných spotřebičů. V rohu kuchyně je spíž.
Dům je z velké části po revitalizaci. Byla zde provedena výměna centrálních rozvodů ve stupačkách, opravena střecha a jsou zde dva zcela nové výtahy.
V pochůzí vzdálenosti cca 5 min. od domu je kompletní síť služeb, vč. shopping parku Avion, také škola, školka. Asi 10 min. chůze je to k řece a do lesa. Parkování před domem je samozřejmostí.
Financování zajistíme. Volejte makléři kdykoli!
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií.


Další podobné nemovitosti: Prodej bytu 3+1 Ostrava

Přibližná poloha

Závoří, Ostrava, okres Ostrava-město

Reality Ostrava

Kontakt

Telefon

+420 736 473 822