Prodej pozemku 4355 m², Ostopovice

Prodej pozemku
3 800 000 Kč
Celková plocha: 4355 m2

Prodej pozemku v Ostopovicích Detailní informace
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji stavební pozemek v obci Ostopovice (Brno-venkov), která se nachází v těsném napojení na město Brno. Pozemek má celkovou výměru 4 355 m2 a leží na západním okraji obce v centru zástavby nových rodinných domů.
Situace pozemku:
Pozemek tvoří jeden souvislý celek tvořený několika parcelami (jeden majitel) s přímým napojením na obslužnou komunikaci, u které jsou veškeré inženýrské sítě. Část pozemku (přístup od silnice) o výměře 756 m2 je v režimu stavební pozemek, šířka je 13 m a délka 58 m, na tomto pozemku lze stavět rodinný dům. Na něj navazuje další část o rozloze 3 599 m2 při šířce cca 26 m a délce cca 140 m, tato část je zatím dle územního plánu v režimu sport a rekreace – vzhledem k tomu, že je to pozemek ze všech stran uzavřený, lze předpokládat v čase změnu režimu využití. Pozemek je orientovaný sever - jih, je z něj krásný výhled na Brno.
Obec Ostopovice je klasickou a velmi vyhledávanou příměstskou lokalitou těsně napojenou na město Brno a D1, vozem do Starého Lískovce či Bohunic cca 5 minut, v obci je základní občanská vybavenost – ZŠ, MŠ, obchody, restaurace, hřiště apod.
Náš tip: Velmi pěkný pozemek vhodný k výstavbě rodinného domu s možností velkorysého využití, výborná a žádaná lokalita v těsném sousedství města Brna, možné i jako dlouhodobě perspektivní investice – doporučujeme !
Podmínka prodeje je koupě pozemku jako celku !


Další podobné nemovitosti: Prodej pozemku Ostopovice

Přibližná poloha

Osvobození, Ostopovice, okres Brno-venkov, Jihomoravský kraj, Česko

Reality Ostopovice

Kontakt