Prodej pozemku 1202 m², Lovečkovice

Prodej pozemku
470 000 Kč
Celková plocha: 1202 m2

Pozemek ke stavbě domu - Touchořiny u Litoměřic Detailní informace
V exkluzivním zastoupení majitele Vám realitní tým Michala Kožíška nabízí k prodeji pozemek o ideální rozloze 1202 m2 v malebné obci Touchořiny na Litoměřicku. Pozemkem protéká potůček.
Touchořiny je vesnice, část obce Lovečkovice v okrese Litoměřice. Nachází se asi 1,5 km na západ od Lovečkovic. Prochází tudy železniční trať Velké Březno – Verneřice.
Nejstarší písemná zmínka pochází z roku 1391.[3] Ve vsi se nacházel Kostel svatého Prokopa z roku 1788, zbořený v roce 1978 spolu s dalšími kostely v okolí Verneřic. Po této vsi je také pojmenována Římskokatolická farnost Touchořiny, což dokládá tehdejší váhu tohoto sídla, správně ale nyní spadají Touchořiny pod obec Lovečkovice.
U pozemku je možné napojení na veřejný vodovod, elektřinu, odpady v obci řešeny individuálně (septik, čistička odpadních vod). Obec má dobrou dostupnost do nedalekých Litoměřic. Hypotéka na pozemek je možná. Pozemek je možný vyměnit za byt nebo nabídnout Vaší nemovitost protiúčtem s oboustranným doplatkem. Zařídíme vizualizaci Vaší představy. Pro více informací volejte náš tým.


Další podobné nemovitosti: Prodej pozemku Lovečkovice

Přibližná poloha

Lovečkovice, okres Litoměřice, Ústecký kraj, Česko

Reality Lovečkovice

Kontakt

Telefon

+420 281 861 223