Prodej ateliéru 2+kk, 55,90 m². Praha 5 - Košíře, ul. Tůmova.

Prodej bytu 2+kk
5 063 850 Kč
Celková plocha: 56 m2

Projekt Rezidence Park Kavalírka od společnosti SIANT BUILDING s.r.o. je moderní šestipodlažní bytový dům s jedním podzemním podlažím sloužícím pro parkování osobních vozidel, který nabízí 9 nových bytů a ateliérů o dispozicích 1+kk až 8+1 od 55 m 2 do 375 m 2 .
Nabízíme k prodeje ateliér o dispozici 2+kk, umístěný v moderním šestipodlažním bytovém domě s výtahem ve 1. NP.
Celková užitná plocha – 55,90 m 2 , obývací pokoj a kuchyňský kout – 11,20 m 2 , pokoj – 31,40 m 2 , předsíň – 7,70 m 2 , koupelna + WC – 5,60 m 2 , terasa – 9,20 m 2 , zahrada - 24,80 m 2 .
Dokončení projektu je plánováno na IV. Q. roku 2018.
Ateliér je nebytový prostor s koupelnou i kuchyňskou částí. Tato nebytová jednotka odpovídá vybavením i technickým provedením běžným bytům. Z důvodu funkčního určení pozemku v územním plánu nebo z důvodu nižšího slunečního osvitu nebo vyšší hlučnosti však nemá charakter běžného bytu. Ateliér je finančně výrazně výhodnější než běžný byt stejné velikosti. Stejně jako v případě bytu je ale možné na koupi ateliéru čerpat hypotéku. Klient, který je plátcem DPH, ušetří při koupi ateliéru DPH ve výši 21 %.
V ceně bytu není zahrnuta cena 1 parkovacího zakladače v podzemní garáži ve výši 284.350,- Kč včetně DPH.
V nejbližším okolí je veškerá občanská vybavenost, základní i mateřská škola, gymnázium, obchody i sportovní centrum.
Tramvajová zastávka Kavalírka je v těsné blízkosti projektu. Historické centrum je na dosah. Do nákupního centra Nový Smíchov a ke stanici metra Anděl se dostanete za necelých 10 minut.
Zajistíme Vám nejlepší hypotéku na trhu. Náš hypoteční specialista Vám pomůže vybrat hypotéku, která přesně odpovídá Vašim potřebám a možnostem. Zpracujeme Vám přehled hypoték všech bank. Zařídíme nejnižší úrokovou sazbu a různá speciální zvýhodnění, která klientům banky běžně nedávají.
Pomůžeme Vám s přípravou všech dokumentů. Zajistíme také zdarma odhad vašeho bytu a komunikaci s katastrem a bankou.


Další podobné nemovitosti: Prodej bytu 2+kk Praha

Přibližná poloha

K Šancím 50/6, Praha, okres Hlavní město Praha, kraj Hlavní město Praha, Česko

Reality Praha

Kontakt