Pronájem, byt 2+1 s lodžií 7 m 2 , ul. Kpt. Jaroše, Břeclav

Pronájem, byt 2+1 s lodžií 7 m 2 , ul. Kpt. Jaroše, Břeclav

Pronájem bytu 2+1
13 000 Kč

Online půjčka na kauci i pračku

5 dní na trhu (od 22.03.2025)
poslední změna: 22.03.2025
Celková plocha: 81 m2
Zavolejte na 770165776,
napište na mirovsky@reality-proradost.cz
nebo vyplňte formulář

Hledáte pronájem zařízeného bytu v Břeclavi? Máme pro Vás nabídku krásného bytu, který se nachází na dobré adrese, konkrétně na ulici Kpt. Jaroše. Tento byt o dispozici 2+1 disponuje lodžií o velikosti 7 m² a prošel celkovou zdařilou rekonstrukcí. Podlahová plocha bytu činí 66,58 m², přičemž užitná plocha zahrnuje i 7 m² lodžie a 7 m² zděného sklepa.
Byt se vyznačuje nadstandardním vybavením, které zahrnuje moderní kuchyňskou linku, sporák, myčku, ledničku, sedací soupravu, komody, vestavěné skříně a postele. K pohodlí nájemníků přispívá podlahové vytápění a klimatizace, které zajišťují příjemné klima během celého roku.
Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost v blízkosti, včetně obchodů, škol a zdravotnických zařízení, a výbornou dostupnost na dálnici D2. Celková cena pronájmu bytu činí 13 000 Kč měsíčně, k tomu je třeba připočítat zúčtovatelné náklady na provoz bytu ve výši 4 500 Kč a měsíční náklady na vodu 500 Kč. Vratná kauce, kterou je nutné složit, činí 30 000 Kč - byt je opravdu luxusní. Plus odměna RK.
Součástí nabídky je také možnost pronájmu samostatné garáže (majitelé upřednostňují pronájem obojího dohromady), která je vybavena elektřinou. Cena pronájmu garáže činí 1 500 Kč měsíčně a záloha na elektřinu je 500 Kč.
Byt je volný ihned a lze se do něj ihned nastěhovat.
V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.
Stránka inzerenta.

Nalezli jsme 1 podobných nemovitostí Pronájem bytu Břeclav

24 500 Kč
Břeclav Široký dvůr 1378
190 m2

Zobrazit kompletní výsledky Pronájem bytu Břeclav.